Srpen 2016

Jennifer is back in Los Angeles!

30. srpna 2016 v 15:37 | Ashley* |  Gallery updates

Natáčení filmu Day 6 v Montrealu bylo před pár dny oficiálně ukončeno, tudíž se Jennifer mohla vrátit zpátky do L.A.No a protože paparazziové nám chtěli udělat radost, tak ji vyfotili 28.srpna, a tohned dvakrát.Na prvních fotkách je Jennifer s rodiči a s jejím pejskem Pippim v Malibu a na druhých je s kamarádkou na procházce.Jen na sobě neměla žádný make-up.Po tak dlouhém letu se jí ani nedivím.Stejně vypadala úžasně! Moc mě zaujaly ty volné šaty ♥ Kvalita fotek nic moc, ale můžu být ráda, že nějaké fotky vůbec mám :D Snad se teď budou candids objevovat častěji když je Jen zpátky z natáčení :)

normal_015-127.jpg normal_016-125.jpg normal_017-125.jpg normal_018-123.jpg normal_020-119_28129.jpg
GALLERY LINK > Candids > 2016 > 28th August | With her parents in Malibu

normal_001-223.jpg normal_003-217.jpg normal_005-205.jpg normal_006-194.jpg normal_007-194.jpg
GALLERY LINK > Candids > 2016 > 28th August | Hiking in Los Angeles

Credits

28. srpna 2016 v 23:51 | Ashley*
Seznam stránek, ze kterých nejčastěji získávám veškeré informace a fotografie:

http://justjared.com
http://jenniferlawrence.us
http://jenniferlawrencedaily.net
http://jenniferlawrenceinform.tumblr.com

Jennifer Lawrence Titled The World’s Highest-Paid Actress!

26. srpna 2016 v 10:12 | Ashley* |  News & Articles
Časopis Forbes zveřejnil seznam nejlépe placených hereček Hollywoodu.A hádejte na jakém místě se umístila naše Jen.Jak jinak než na prvním a to už druhým rokem! Za posledních dvanáct měsíců si vydělala 46 milionů dolarů, což mi přije neuvěřitelné! Většinu peněz tvoří plat za poslední díl Hunger Games.Dalších 20 milionů si Jennifer vysloužila rolí ve sci-fi filmu Passengers, ke hraje po boku Chrise Pratta.Jinak se objevila nová informace, že film by měl do českých kin přijít 12.ledna 2017.Tady už máte celý seznam :)
  1. Jennifer Lawrence
  2. Melissa McCarthy
  3. Scarlet Johansson
  4. Jennifer Aniston
  5. Fan Bingning
  6. Charlize Theron
  7. Amy Adams
  8. Julia Roberts
  9. Mila Kunis
  10. Deepika Padukone


12th August - Celebrating her birthday in Vancouver

21. srpna 2016 v 10:28 | Ashley* |  Gallery updates
Tak trochu jsem čekala, že se objeví nějaké fotky z oslavy narozenin Jennifer, ale rozhodně jsem nečekala, že budou z Vancouveru :D Abych se dostala k věci.Jennifer tam momentálně natáčí zatím neznámý film od režiséra Darrena Aronofskyho.Na oslavě proto byli kolegové z filmu a štáb.Můžete si všimnout i herce Javiera Bardema který tam přivedl svou ženu Penelope Cruz a jejich malou dcerku.Fotky bohužel nejsou tak kvalitní, ale alespoň něco :)
normal_007-190.jpg normal_025-99.jpg normal_003-213.jpg normal_012-150.jpg

"Passengers" Interview with director Morten Tyldum

17. srpna 2016 v 11:31 | Ashley* |  Interviews
Jak jsem slíbila, přeložila jsem vám rozhovor s režisérem filmu "Passengers" Mortenem Tyldumem, který ho poskytl pro magazín Entertainment Weekly.Přeložila jsem vám i popis filmu, doufám, že dobře :D

"Děj se odehrává na luxusní kosmické lodi, která směřuje ke kolonii Homestead II na planetu vzdálenou 120 let od Země.Aurora (Jennifer Lawrence) a Jim (Chris Pratt) jsou dva z 5000 lidí cestujících v umělém spánku, než se omylem probudí o devadesát let dříve.Sami ve vesmíru s obří lodí jako svoje osobní hřiště, se do sebe začnou zamilovávat tak rychle, jako zjišťují, že loď má poruchu a ohrožuje celou populaci".

EW: Scénář pro Passengers, který napsal Jon Spaihts (Prometheus), byl horké zboží, protože byl v Hollywoodu zařazen na černou listinu roku 2007 [seznam nejobdivovanějších scénářů, které dosud nebyly zfilmovány].
MT: Ano, byl to populární scénář.Je to jeden z těch příběhů, které vás opravdu chytnou a zamilujete se do nich.Je to velmi bystré, zábavné, chytré a tak chytlavé, že jsem to nemohl odložit.Každých 10 stránek, se děje něco nového! Zároveň je to velmi intimní film, ačkoli je to velkofilm.Pro mě je to příběh o tom, jak je důležité žít plnohodnotný život.Jaké věci jako lidé potřebujeme? Tento film se nebojí vás pobavit, ale zároveň klade velké otázky o tom, co to znamená být opravdu šťastný.Každá generace má svůj milostný příběh.Mám pocit, že tohle je ono.Musel jsem to udělat.

HAPPY 26TH BIRTHDAY JENNIFER! ♥

15. srpna 2016 v 12:07 | Ashley* |  News & Articles
Takže, dneska 15.srpna slaví naše úžasná, překrásná Jennifer 26. narozeniny! Upřímně jsem neskutečně ráda, že mezi celebritami(mimo jiné) ještě existuje někdo tak upřímný, inteligentní, talentovaný, milý a vtipný jako je Jennifer.Někdo, kdo se nebojí říct svůj názor, i když by ho ostatní mohli považovat za blázna.Někdo, kdo vypráví svoje nejvtipnější a zároveň nejtrapnější chvíle v talk show.Někdo, komu je zkrátka jedno, co si o něm ostatní myslí a nebojí se být sám sebou.Jennifer je kvůli tomu všemu můj vzor a já jí přeju jen to nejlepší.Ať je pořád stejně skvělá a veselá jako byla doteď, ať se jí nadále daří, jak v kariéře tak v osobním životě, no a už asi zbývá dodat jenom VŠECHNO NEJLEPŠÍ JENNIFER! ♥ :)

Entertainment Weekly "Passengers" Exclusive First Stills

15. srpna 2016 v 0:39 | Ashley* |  Gallery updates
Když už nám teda nedopřáli ten trailer tak se konečně objevily alespoň první fotografie k filmu "Passengers", ve kterém si Jennifer po boku Chrise Pratta zahraje roli Aurory.Fotografie exkluzivně zveřejnil časopis Entertainment Weekly spolu s rozhovorem, který poskytl režisér filmu Morten Tyldum (zítra ho přeložím a pokusím se ho co nejdřív přidat na blog).Fotky josu úžasné, už se nemůžu dočkat nějaké ukázky! :)

Medium

14. srpna 2016 v 20:53 | Ashley*

Název: Medium
Český název: ------
Žánr: Krimi, Drama

1.EPIZODA
Datum uvedení: 3.ledna 2007
Epizoda: 3x07 - "Mámina pomocnice"
Role: Claire Chase
Režie: Vincent Misiano

Popis: Škola, do které chodí Allisonina nejstarší dcera Ariel, pořádá Jarní ples. Ariel si vybere podle katalogu slavnostní šaty a jde je s matkou koupit do svatebního salonu.V krejčovské dílně za salonem najdou mrtvá těla majitelky salonu Patty Chaseové a její čtrnáctileté dcery Claire.Obě zastřelil neznámý pachatel, který zmizel beze stopy.Allison i její dceru začnou pronásledovat děsivé sny. Allison se ve snu zjevuje Patty a Ariel její dcera, každá z nich popisuje poslední okamžiky před smrtí jinak.

2.EPIZODA
Datum uvedení: 14.ledna 2008
Epizoda: 4x02 - "Nikam nepůjdeš"
Role: Mladá Allison
Režie: Peter Markle

Popis: Ariel pozval na koncert spolužák, kterého ona přímo zbožňuje, ale rodiče ji nechtějí pustit. Ariel se zdají sny o Allison, když byla v jejím věku, o tom, jak s kamarádkou utekly přes zákaz rodičů na koncert.

Gallery Update #002

13. srpna 2016 v 17:59 | Ashley* |  Gallery updates
Jako první bych se vám chtěla omluvit, že jsem tuhle novinku nepřidala dřív, ale byla jsem teď tři dny pryč, bez připojení k internetu, takže se doufám nezlobíte, že to sem dávám až teď :D Ani nevíte jak jsem šťastná, že se po dlouhé době bez novinek objevila nějaká fotka.Jennifer vyfotila nějaká fanynka jak 7.srpna v New York City obědvá s režisérem Darrenem Aronofskyim, který má podle všeho režírovat drama, ve kterém si mimo Jennifer zahraje například Michelle Pfeiffer.Film se má jmenovat Day 6, ale oficiální název ještě nebyl zveřejněn.Premiéra je naplánovaná na prosinec 2017, a co jsem se dočetla tak natáčení by mělo končit až 16.srpna, takže se pravděpodobně ještě natáčí, právě v New Yorku :)

Gallery Update #001

7. srpna 2016 v 11:10 | Ashley* |  Gallery updates

S novinkami to teď trochu stojí, ale objevilo se alespoň pár fotek z natáčení různých filmů.První je
tu stills z filmu X-Men: Apocalypse na které je Jen s kolegou Evanem Petersem.Další je fotografie z natáčení filmu.Nakonec tu máme i několik fotek z natáčení prvního dílu Hunger Games, kde jsou vyfoceny různé outfity Katniss ♥

GALLERY UPDATE > Movie Production > X-MEN: APOCALYPSE (2016) > Stills

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

GALLERY UPDATE > Movie Production > X-MEN: APOCALYPSE (2016) > Behind The Scenes

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

GALLERY UPDATE > Movie Production > THE HUNGER GAMES (2012) > Behind The Scenes