Interviews

"Passengers" Interview with director Morten Tyldum

17. srpna 2016 v 11:31 | Ashley*
Jak jsem slíbila, přeložila jsem vám rozhovor s režisérem filmu "Passengers" Mortenem Tyldumem, který ho poskytl pro magazín Entertainment Weekly.Přeložila jsem vám i popis filmu, doufám, že dobře :D

"Děj se odehrává na luxusní kosmické lodi, která směřuje ke kolonii Homestead II na planetu vzdálenou 120 let od Země.Aurora (Jennifer Lawrence) a Jim (Chris Pratt) jsou dva z 5000 lidí cestujících v umělém spánku, než se omylem probudí o devadesát let dříve.Sami ve vesmíru s obří lodí jako svoje osobní hřiště, se do sebe začnou zamilovávat tak rychle, jako zjišťují, že loď má poruchu a ohrožuje celou populaci".

EW: Scénář pro Passengers, který napsal Jon Spaihts (Prometheus), byl horké zboží, protože byl v Hollywoodu zařazen na černou listinu roku 2007 [seznam nejobdivovanějších scénářů, které dosud nebyly zfilmovány].
MT: Ano, byl to populární scénář.Je to jeden z těch příběhů, které vás opravdu chytnou a zamilujete se do nich.Je to velmi bystré, zábavné, chytré a tak chytlavé, že jsem to nemohl odložit.Každých 10 stránek, se děje něco nového! Zároveň je to velmi intimní film, ačkoli je to velkofilm.Pro mě je to příběh o tom, jak je důležité žít plnohodnotný život.Jaké věci jako lidé potřebujeme? Tento film se nebojí vás pobavit, ale zároveň klade velké otázky o tom, co to znamená být opravdu šťastný.Každá generace má svůj milostný příběh.Mám pocit, že tohle je ono.Musel jsem to udělat.
 
 

Reklama