News & Articles

First trailer for Passengers will be released next week!

18. září 2016 v 10:20 | Ashley*
Hurá! Hurá! Hurá! Konečně se nad námi bůh slitoval a objevila se(tentokrát už ověřená) informace o prvním oficiálním traileru k filmu Passengers, který by měl být zveřejněn 23.9.Jestli to zase poposunou na jindy, tak normálně už snad napíšu dopis společnosti Sony, nebo komukoliv, kdo má tohle na starost :D Trailer by měl mít něco přes dvě minuty :)

Jennifer Lawrence Titled The World’s Highest-Paid Actress!

26. srpna 2016 v 10:12 | Ashley*
Časopis Forbes zveřejnil seznam nejlépe placených hereček Hollywoodu.A hádejte na jakém místě se umístila naše Jen.Jak jinak než na prvním a to už druhým rokem! Za posledních dvanáct měsíců si vydělala 46 milionů dolarů, což mi přije neuvěřitelné! Většinu peněz tvoří plat za poslední díl Hunger Games.Dalších 20 milionů si Jennifer vysloužila rolí ve sci-fi filmu Passengers, ke hraje po boku Chrise Pratta.Jinak se objevila nová informace, že film by měl do českých kin přijít 12.ledna 2017.Tady už máte celý seznam :)
  1. Jennifer Lawrence
  2. Melissa McCarthy
  3. Scarlet Johansson
  4. Jennifer Aniston
  5. Fan Bingning
  6. Charlize Theron
  7. Amy Adams
  8. Julia Roberts
  9. Mila Kunis
  10. Deepika Padukone

HAPPY 26TH BIRTHDAY JENNIFER! ♥

15. srpna 2016 v 12:07 | Ashley*
Takže, dneska 15.srpna slaví naše úžasná, překrásná Jennifer 26. narozeniny! Upřímně jsem neskutečně ráda, že mezi celebritami(mimo jiné) ještě existuje někdo tak upřímný, inteligentní, talentovaný, milý a vtipný jako je Jennifer.Někdo, kdo se nebojí říct svůj názor, i když by ho ostatní mohli považovat za blázna.Někdo, kdo vypráví svoje nejvtipnější a zároveň nejtrapnější chvíle v talk show.Někdo, komu je zkrátka jedno, co si o něm ostatní myslí a nebojí se být sám sebou.Jennifer je kvůli tomu všemu můj vzor a já jí přeju jen to nejlepší.Ať je pořád stejně skvělá a veselá jako byla doteď, ať se jí nadále daří, jak v kariéře tak v osobním životě, no a už asi zbývá dodat jenom VŠECHNO NEJLEPŠÍ JENNIFER! ♥ :)
 
 

Reklama